Działka rolna, ul. Rola Galicowa
Rola Galicowa, Szaflary, małopolskie
- 125 000 zł
- 4 357 m²
- 28,69 zł/m²
Jakub Zagórski
Skontaktuj się
Działka rolna, ul. Rola Galicowa
Rola Galicowa, Szaflary, małopolskie
zaktualizowane:
7 maja 2026
Działka rolna, ul. Rola Galicowa
Zaktualizowane: 7 maja 2026
125 000 zł 4 357 m² 28,69 zł/m²
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 125 000 zł (28,69 zł/m²)
- Działka: rolna, 4 357 m²
- kształt: prostokąt; długość: 177m; szerokość: 22m; teren pochyły
- Źródło: biuro nieruchomości: REMAX Polska, zaktualizowane: 07.05.2026
- numer ogłoszenia: 3231/2680/OGS
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Rola Galicowa, Szaflary, nowotarski, małopolskie
Opis nieruchomości
Na sprzedaż działka nr 3267/15 i 3267/9 Szaflary.
Pow. działek łącznie 4357 mkw.
Pow. działki nr mkw,
wymiary - 11-22 m szerokości, 177 m długości.
Pow. działki nr 3267/9 - 815 mkw,
wymiary - 5,5 m szerokości, 142 m długości.
Działka nr 3267/15 znajduje się przy drodze gminnej nieutwardzonej.
Działka 3267/9 bez dostępu do drogi. (...)